Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Robert Moskwa na Dniu Kobiet w Rytwianach

Utworzono dnia 12.03.2018
Czcionka:

Tegoroczna impreza z okazji Dnia Kobiet była niezwykła a zorganizowana została w czwartkowe popołudnie 8 marca na sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury
w Rytwianach. W tym roku specjalnie dla przedstawicielek płci pięknej wystąpił Robert Moskwa – popularny aktor filmowy i teatralny. Uczestnik pierwszej i szóstej edycji programu rozrywkowego "Jak Oni śpiewają?" emitowanego na antenie Telewizji Polsat. Od lat występuje w popularnym serialu nadawanym w programie 2 TVP „M jak miłość” wcielając się w rolę doktora Artura Rogowskiego. Miłośnik sportu, zawodnik Reprezentacji Artystów Polskich w piłce nożnej.

            Impreza rozpoczęła się od złożenia życzeń wszystkim Paniom przez Wójta Gminy Rytwiany Grzegorza Forkasiewicza, Przewodniczącego Rady Gminy Rytwiany Jerzego Gwizdowskiego oraz dyrektora Gminnego Centrum Kultury  Roberta Wyrazika. Następnie długo wyczekiwaną część artystyczną zapowiedział menager Roberta Moskwy pan Marcin Michrowski.

            Artysta zaśpiewał znane i lubiane piosenki polskich wykonawców takie jak: „Wiolonczelistka”, „Niepewność”, „Jej portret”, „Macho”, „Malcziki” oraz wiele innych. Rytwiańska publiczność ciepło przyjęła aktora „M jak Miłość” i chociaż nie udzielał porad lekarskich, prawdziwie ukoił dusze swoich fanów szczerą rozmową i zabawną opowieścią. Gromkie brawa w podziękowaniu za wspaniały występ świadczą o tym, że mieszkanki gminy Rytwiany oczekiwać będą kolejnego takiego wydarzenia za rok.  Po koncercie aktor chętnie rozdawał autografy i pozował do pamiątkowych fotografii. Na spotkaniu nie zabrakło także słodkości i dobrego humoru a miłą niespodzianką na zakończenie wieczoru były kwiaty wręczane przez Roberta Moskwę, Wójta Gminy Rytwiany Grzegorza Forkasiewicza oraz Przewodniczącego Rady Gminy Jerzego Gwizdowskiego.

            Wszystkim Paniom serdecznie dziękujemy za mile i serdecznie spędzony czas pragnąc raz jeszcze złożyć najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia oraz samych radosnych i słonecznych dni.

Młodzieży z grupy DRR - Drużny Rytwińskich Reporterów dziękujemy za pomoc podczas realizacji tego wydarzenia.

Kamila Jaguś

Robert Moskwa na Dniu Kobiet w Rytwianach

Utworzono dnia 12.03.2018, 12:17

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Styczeń 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 187

W poprzednim tygodniu: 422

W tym miesiącu: 765

W poprzednim miesiącu: 538

Wszystkich: 52308